Beyblade Wiki
Advertisement
Français
Türkçe


Saldırı Çemberi (AR): Reverse Dragon[]

  • Ağırlık: 5 gram

Reverse Dragon, kullanışsız bir parçadır. Saldırı tipi parçalar arasında eskidir, yerine bir çok farklı Saldırı Çemberi kullanılabilir. Reverse Dragon, sola dönüşlü Saldırı için tasarlanan ilk Saldırı Çemberidir.

Ağırlık Diski (WD): Eight Wide[]

Daha Fazla Bilgi İçin: Eight Wide.

Dönüş Mekanizması (SG): Sola Dönüşlü[]

Daha Fazla Bilgi İçin: Sola Dönüşlü.

Blade Omurgası (BB): Storm Grip[]

  • Ağırlık: 4 gram

Storm Grip en popüler Upper Attack tipi omurgalarından biridir. Storm Grip düz,plastik bir uç ile gelmektedir. Bu da Storm Grip kullanılan karmaları çok hızlı ve agresif bir hale getirmektedir. Bu omurganın Yukarı Saldırı açısından en iyilerden biri olmasının sebebi, yüksekliğidir. Storm Grip, üretilen en alçak omurgadır. Yukarı Saldırının Beyblade’inizde çalışması için Beyblade’iniz rakibinizinkinden daha alçakta olmak zorunda. Aynı zamanda Storm Grip, üretilen en hafif blade omurgası olma özelliğini de taşır.

Saldırı Karmalarında Kullanılması[]

Upper Dragoon’un inanılmaz Saldırı kapasitesi, Storm Grip’in yüksekliği ve hızıyla birleşince ortaya en güçlü Upper Attack karmalarından biri çıkıyor.

Diğer Versiyonlar[]

  • Not: Şu da belirtilmelidir ki bu Dragoon F serilerinin çıkış döneminde yeşil renk çıkartmalar ile tekrar piyasaya sürülmüştür (Seaborg 2, Wolborg 2’nin çıktığı zamanlara yakın).

Galeri[]

Sonuç[]

Storm Grip Omurgası son derece kullanışlı bir parça; ancak omurganın plastik ucu çok çabuk eskimekte. Dolayısıyla ciddi Beyblade oyuncularının ellerinde birden fazla Dragoon S bulundurması önerilmektedir.

Advertisement